• atlas
30 Ülke 200 Okul ve 1000lerce kariyer fırsatı bu fuarda!
Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı,  “Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları” 31 mart – 7 Nisan 2016  tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek.  30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu büyük eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler direkt bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacak.
 
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda, Avrupa ülkelerinden de üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak.

Bütün bunlara ek olarak da okulların sunduğu özel indirim ve burslardan yine bu fuara katılım sağlayan öğrenciler faydalanabilecektir.
 
Ayrıca farklı bir salonda gün boyu sürecek olan ve ziyaretçilere doyurucu bilgi vermeyi amaçlayan seminer programı içinde Yurtdışında Üniversite Eğitimi ve Başvuru Şartları, Vize, Burslar, Ülkelere Göre Eğitim Sistemleri, Yurtdışında Dil Eğitimi ve Kariyer Planlaması gibi çok çeşitli konular yer alacak. 

Fuar Takvimi;
31 Mart 2016 Dedeman Bostancı Otel İstanbul
2-3 Nisan 2016 Harbiye Hilton Otel İstanbul
5 Nisan 2016 Sheraton Otel Ankara
 7 Nisan 2016 Hilton Otel İzmir

Fuara ücretsiz katılım sağlamak için Online Davetiye’nizi almayı unutmayın!

Paylaş:
Yazdır