Bournemouth Üniv. yetkilisi, Türk öğrencilerle görüşmek için Atlas Taksim Ofisi’ne geliyor

Bournemouth  Üniversitesi yetkilisi Nuria Moyano-Martin, 23 Temmuz Çarşamba sabahı üniversitenin programları ve kabul şartları hakkında bilgi vermek, öğrenci görüşmeleri yapmak ve başvuruları değerlendirmek üzere Atlas Taksim ofisinde olacak. Yurtdışında özellikle de İngiltere’de  eğitim almak isteyen öğrencilerimizin bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

 

Görüşmelere katılacak öğrencilerin mutlaka randevu almaları gerekiyor.

 

Bilgi ve randevu için:

Sinem BAYRAKTUTAN

ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Adres:  Mete Cad. 14/3 Taksim/İstanbul (AKM yanı)

Tel:       (0212) 249 53 10

E-mail: sinem@atlasedu.com 

 

Bournemouth Üniversitesi hakkında

Bournemouth Üniversitesi’nde 12,800 lisans, 1,700 yüksek lisans öğrencisi eğitim alıyor. Öğrencilerin % 90’ı İngiliz, % 2,43 Avrupalı, % 7,53’ü ise diğer ülkelerden.

 

Bournemouth Üniversitesi öğrencilerini iş hayatına hazırlayan, uygulamaya yönelik mesleki ağırlıklı programlarıyla ünlü. En çok rağbet gören alternatifler arasında İşletme, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik, Tasarım, Hukuk, Medya, Turizm ve Otelcilik sıralanabilir.

 

Bournemouth Üniversitesi mesleki eğitim alanında İngiltere’nin  en önde gelen eğitim kurumlarından birisidir. Üniversitemiz işverenler ve mesleki organizasyonlarla yakın ilişki içerisinde çalışmaktadır. Programlarımız mezunlarımızın iş kazanmalarına ve kariyerlerini geliştirmelerini sağlayacak yönde dizayn edilmiştir. Bournemouth Üniversitesi mezunların iş bulma oranları bakımından İngiltere’nin en önde gelen üniversiteleri arasında yer almaktadır.

 

Bournemouth şehri İngiltere’nin güney sahilinde yer almaktadır. Nezih ve güvenli bir atmosfere sahip olan şehir Londra’ya 1 saat 40 dk.mesafede yer almaktadır.

 

Bournemouth Üniversitesi, biri Bournemouth şehir merkezinde yer alan (Landsdown) diğeri Bournemouth ve Poole sınırında yer alan (Talbot) iki kampüse sahiptir.

 

Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bournemouth Üniversitesi’nin Türkiye temsilcisidir. Öğrencilerin bütün başvuru ve yerleştirme işlemleri Atlas ofislerinde ücretsiz olarak yürütülmektedir.

Paylaş:
Yazdır