Bir günde başvurunuzun sonucunu alabilirsiniz

The Times sıralamalarında İngiltere’nin 57. üniversitesi olan Bournemouth Üniversitesi Medya bölümlerinde oldukça iddialı. Bournemouth Üniversitesi yetkilisi Geoffrey Darnton, 2 Mayıs Cumartesi Günü 11.00-13.00 saatleri arasında Atlas Taksim ofisinde olacak.

Sayın Geffrey Darnton programlar ve kabul şartları hakkında bilgi vermenin yanında , aynı gün içinde öğrencilerin başvuru belgelerini değerlendirerek kabul sonuçlarını da söyleyecek. Ancak bunun için öğrencilerin daha önceden üniversite formunu Atlas ofislerimizde doldurması gerekecek.

Özellikle Eylül döneminde programa başlamayı planlayan öğrencilerimizin bu büyük fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

İlgilenen adaylar aşağıdaki irtibat adres ve telefonlarından randevu alabilir:


Havin Berksoy Can

Adres: Mete Cad. 14/3 Taksim / İstanbul
Tel: 0212 249 53 10
e-posta: havin@atlasedu.com

 

Bunun dışında Bournemouth Üniversitesi 30 Mayıs’ta Nippon hotel’de herkese açık ücretsiz seminer verecektir. İşte seminer detayları :

Ücretsiz Bournemouth Üniversitesi semineri 

30 Nisan  2009  tarihinde  Bournemouth Üniversitesi tarafından How E-Business Impacts Marketing” ( E-ticaret pazarlamayı nasıl etkiyor) konulu seminer düzenlenecektir.

Tarih : 30 Nisan 2009 Cumartesi  Günü  14.00 – 19.00 saatleri arasında

Adres : Nippon hotel  ,Takisim, İstanbul

İletişim  için : British Council  ; educationuk@britishcouncil.org.tr   

 

Bournemouth Üniversitesi Hakkında:

Geçtiğimiz yüzyılın başında Technical College olarak temelleri atılan okul, 1992 yılında üniversite statüsü kazanmıştır. Bournemouth Üniversitesi’nin toplam16,000 öğrencisi olup bunun 1600’ü 130 kadar farklı ülkelerden gelen yabancı öğrencilerden oluşmaktadır.

Öğrenci merkezli modern bir okul olan Bournemouth Üniversitesi, iş dünyasına hazırlayıcı geniş program yelpazesini gerek lisans gerekse lisansüstü seviyede sunmaktadır. Bournemouth Üniversitesi’nden mezun olup iş bulan öğrenci sayısı tüm İngiltere genelindeki üniversiteler içinde yüksek oranıyla ön sıralarda yer almaktadır.

Bournemouth Üniversitesi İngiltere'nin en güzel yerlerinden biri olan, güney kıyısında kuruludur ve Londra ya trenle 2 saat mesafededir. Güzel bir şehir ortamını kaliteli eğitimle birleştiren Bournemouth Üniversitesi, İngiltere'nin iklimi en uygun ve havası en temiz yerlerinden birisinde yer almaktadır. Profesyonel başarıyı kendine ilke edinmiş ultra modern ve yenilikçi Bournemouth Üniversitesi 6 farklı fakülteden oluşur. Okulun başlıca 3 adet öğrenci yurdu bulunur.

 Toplam Öğrenci Sayısı: 8168

Lisans / L.üstü Dağılımı: 94% Lisans - 6% Lisansüstü

Konaklama: Üniversite bütün yeni öğrencilerine yer sağlama gayreti içindedir. Okulun her iki kampüsüyle 5 millik bir kapsama içinde bulunan yurtların ücretleri haftalık £72 - £88 arasında değişmektedir.

Olanaklar: Bournemouth Üniversitesi’nin ödüllü pek çok olanağı mevcuttur. Bu yazının hazırlandığı tarihte Ingiltere’de Sony HD TV’ye sahip tek stüdyo Bournemouth Üniversitesi’ndeydi. AyrıcaNational Centre for Computer Animation merkezi de bu anlamda tektir. Okulun kriket sahaları ve su sporu olanakları da harikadır.

Ulaşım: Bournemouth Londra’ya otobüsle iki saat mesafede kuruludur. Kampüsler arası otobüsler mevcut olup, kasabada yoğun bir bisiklet kullanım oranı vardır. Bournemouth’un son derece yaygın, kara, deniz ve demiryolu ulaşım linkleri vardır.

 2009 Program Ücretleri

Programı ücretleri: £8,000 - £11,000

Detaylı bilgi için ; Sinem Bayraktutan ile irtibata geçebilirsiniz.  sinem@atlasedu.com , 0212 249 53 10 dahili 123

Paylaş:
Yazdır