WAT, Camp ve Internship gibi alanlarda Atlas 20 yıllık tecrübesi ile yanınızda..

 

1990 dan beri yurt dışı eğitim programlarında danışmanlık hizmeti veren Atlas, 2 Kasım itibari ile artık Work and Travel, Camp in USA, Internship gibi kültürel değişim programlarında da danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Work and Travel, Camp ve Internship gibi alanlarda Atlas 20 yıllık tecrübesinin yanına genç ve dinamik çalışma ekibiyle sizlere farklı tecrübeler yaşamınıza yardımcı oluyor. New York ofisiyle öğrencilerine ABD de de yakın olacak olan Atlas WAT daha şimdiden bu alanda farkını ortaya koyuyor.
Bu programlarda oluşan sorunları inceleyip analiz eden ekibimiz, yaptığı çalışmalarla size güzel bir yaz yaşatmak için şimdiden sizleri yeni ofisimize bekliyoruz.
 
Work and Travel  hakkında bilmek istediğiniz her şey için sizleri ofislerimize bekliyoruz ya da www.atlaswat.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Work and Travel, Internship ve Camp in USA programlarını düşünyorsanız, Atlas WAT a uğramadan  karar vermeyin. Eğitim alanında fark yaratan Atlas, şimdi Atlas WAT ile  öğrencilerine yeni imkanlar ve fırsatlar sunuyor.
Paylaş:
Yazdır