• atlas
  • atlas


Atlas sizlere Belarus’taki en üst kalitedeki okullarda üniversite eğitimi ve dil öğrenme fırsatı sunuyor. 
Belarus Devlet Üniversitesi(BSU), Minsk Devlet Dil Üniversitesi(MSLU), Ekonomi Üniversitesi(BSEU), Radyo Teknik Üniversitesi (RTİ)ve diğer Belarus üniversiteleri artık sizlere bir Atlas ofisi kadar uzakta. Belarustaki üniversiteler kısa veya uzun dönemli Rusça kurslar, lisans ve yüksek lisans eğitimi vermektedir.

Belarus’a gelmeye karar verdiğiniz andan itibaren evrak ve işlem organizasyonlarından ülkeden döneceğiniz son güne kadar sizin ihtiyaçlarınızın hepsi Minsk ofisimizden Cenk Sarkut tarafından giderilecektir. 
Belarus, kanun ve kurallara sıkı sıkıya bağlı ve işlemlerin muntazam olarak yapılması gereken bir ülkedir. Bu noktada profesyonel kadromuzla sizlere kolaylık sağlamaktayız. Eğer Belarus’ta profesyonel yardım almayıp olayları akışına bırakır ve sizden istenilen detayları atlarsanız istenmeyen sonuçlar almanız kaçınılmaz olacaktır.

Günlük hayatta dikkat edilmesi gerekenlerden, bilinmesi gereken kanunlara, alışverişlerinizin nereden ve nasıl yapılması gerektiğine kadar tüm konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Minsk’te acil ihtiyaçlarınızda Minsk ofisimizi 24 saat arayabilirsiniz.

Belarus’ta size sunduğumuz dil okulları ülkenin en büyük üniversitelerinin dil okullarıdır. Bu okullarda haftada 20 saat eğitim verilmektedir. 


Belarus’un dil öğrenme ve üniversite eğitimi anlamında en iyi lokasyonlardan biri olmasının nedenleri:

- Ülkede Rusça’nın ana dil olması ve aksansız konuşuluyor olması

- Güvenlik problemi olmaması

- Diğer Rus ülkelerindeki gibi ırkçılığın olmaması, insanların yabancılara karşı yardımsever olmaları

- Rusya’ya göre hayatın çok daha ucuz olması

- Atlas hizmet kalitesi ve güvencesiyle konforlu, kaliteli bir eğitim imkanı  

 
Dil okullarında 1 aydan 12 aya kadar eğitim alabilirsiniz. Dönemlere göre açılan sıfır başlangıçlı kurslar bulunmaktadır. Ama herhangi bir seviyede iseniz bir dönem beklemeden hemen kaydınız alınabilir. 
Evraklarınız teslim edildikten ancak 45 gün sonra Belarus’a gitmeye hazır olacaksınız. Bu nedenle evrakların erken alınıp işlemlere erken başlanması bu ülke için son derece önemlidir.

Üniversite bölümleri ve yüksek lisans programları için de 45-50 gün öncesinden kayıt olmak gerekmektedir. Genelde okullar eylül ayı gibi açılır fakat ekime kadar geç kayıtlar ayarlanabilmektedir. Belarus’ta popüler bölümler kısaca Rus Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık, Turizm, Uluslar Arası İlişkiler, Ekonomi, Bilgisayar Programcılığı, Psikoloji, Filoloji ve Hukuk olarak özetleyebiliriz. Yüksek lisans ve doktora programları için kayıtlar 15 Eylüle kadar sürmektedir.


Fiyatlarımıza:

- Eğitim,
- Davetiye
- Konaklama (yurt / 3-4 kişilik odalarda) 
- Uçak bileti
- Vize,
- Sağlık Sigortası Belarus , 
- Noter onaylı çeviriler,
- Sağlık kontrolu,
- Oturum izni,
- Kurye ücretleri,
- Havaalanı karşılama 
- Belarus operatörlerinden sim kart
- Oryantasyon

Not: 1-6 aylık kurslarda uçak 2 yön 10 aylık kurslarda tek yöndür


Kurs Ücretleri (Minsk Devlet Dil Üniversitesi
  1 AY- 1450 USD 
  2 AY- 2000 USD 
  3 AY- 2300 USD  
  6 AY- 3300 USD 
10 AY- 4300 USD

Kurs ücretleri Belarus devlet üniversitesi 
4 hafta -1450 usd 
8 hafta -1900 usd 
12 hafta -2300 usd 
18 hafta -2800 usd
36 hafta -4100 usd 


Minsk Devlet Dil Üniversitesi(İNYAZ)  10 ay Hazırlık programı                     4300 USD*
Belarus Devlet Üniversitesi                  36 hafta Hazırlık programı                 4100 USD*

*Fiyatlar 2017 yılına aittir 2017. 


Belarus'ta eğitim hakkında detaylı bilgi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.
Paylaş:
Yazdır