• atlas
  • atlas
  • atlas
  • atlas
  • atlas


Atlas & Edcon Ailesi için yılın en önemli buluşmalarından biri 6-8 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti. Ekibimizin yanı sıra Embassy English, Emerald Cultural Institute, Eurocentres, Horner School of English, Oxford International Group, Oxford House College, St Giles, EC, British Study Centres, Kaplan International gibi uluslarası dil eğitim sektörünün önde gelen kurumlarının temsilcilerinin bir araya geldiği Uluslararası Eğitim Konferansı bu sene de Radisson Blue Otel’de düzenlendi. 

17 farklı Atlas ve Edcon ofisinden 70 den fazla çalışanımız, yerli ve yabancı misafirlerimiz üç gün süresince mesleki ve kişisel eğitimlerin yanı sıra paneller, seminerler, grup çalışmaları, work shop  ve sunumlara katılma fırsatı yakaladı. Kurumsal geleneğimizi, bilgi ve tecrübemizi en üst düzeyde paylaştığımız bu önemli organizasyon bu sene 7.kez düzenlendi.

Konferansımız Direktörümüz R. Mesud Yılmaz’ın 2016 yılı için, sektörümüzü, ofislerimizi, değişen öğrenci trendlerini değerlendirdiği açılış konuşması ile başladı.

Konferansımız kapsamında sektörümüzden önemli eğitim kurumlarının temsilcileri, yerli ve yabancı konuşmacılarımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz “Global Language Mobility” ve “Global Agency Market” konulu panellerimiz, sektörümüzün önemli isimlerinden Thomas Jones’un “ Being a Better Agent” isimli semineri büyük ilgi gördü.

Moderatörlüğünü Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Dr İbrahim Kırcova’nın yaptığı grup çalıştayı sırasında daha etkin ve verimli hizmet sunulabilmek ve öğrencilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek adına yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlandı.

Konferansımızın son gününde yabancı okul temsilcilerimiz ile danışmanlarımız arasında gerçekleştirdiğimiz workshop programımız partner okullarımız ile yakın işbirliğimizi pekiştirdi.

Konferansımız sırasında grubumuz bünyesinde 5.yılını tamamlayan çalışanlarımıza plaketleri sunuldu.

Ödüller, yarışmalar, eğlenceli aktiviteler ve stand–up showları ile oldukça renkli geçen konferansımız Genel Müdürümüz Nazım Özsoylu’nun kapanış konuşması ile sona erdi.

Bu önemli bir organizasyonla başladığımız 2017 yılında da hedefimiz öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek.

27 Yılı aşkın bir süreyi geride bıraktığımız bu yolculukta emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.
    

Paylaş:
Yazdır