Okul Bilgisi

KINGS COLLEGE

İngiltere’de Bournemouth,Oxford ve Londra olmak üzere 3 şehrinde kampüsü bulunan Kings College,İngiltere’nin en prestijli ve kaliteli eğitim kurumlarından birisidir.

Sundukları programların bir çoğu ,İngiltere hükümeti tarafından akredite edilen Birleşik Krallık merkezli bir kurum olan Kings College,bünyesinde dil eğitimlerinin dışında ,üniversiteye hazırlık programları,diploma ve sertifika programlarını da barındırmaktadır.

Her geçen sene büyümeye devam eden Kings College,Amerika Birleşik Devletlerinde Boston ve Los Angles şehirlerindeki kampüsleri ile,Birleşik Devletler’de bulunan üniversitelere giriş için hazırlık sınıflarını sunmaktadır.

Hemen her sınıfında interaktif akıllı tahtalar kullanılan  kampüslerinde özellikle de düşük sınıf mevcutları sayesinde,öğrencilere daha yoğun bir eğitim sunmaktadır.

Kings College Los Angles:

Film ve eğlence sektörünün kalbi olan Hollywood’da yer alan Kings College Los Angles,sıcak ve ılıman bir iklim seven öğrencilerin tercih ettikleri bölgelerden birisidir.

Kings College Londra, Oxford, Bournemoth ,Boston ve Los Angels şubelerine Aralık sonuna kayıt olun %20 indirim fırsatını yakalayın.