Okul Bilgisi

ABD’nin en iyi okullarindan olan ELS’nin 45 Merkezinden biri olan ELS/Honolulu, olan Hawai’i Pacific University (HPU)’nin sehir kampüsünde yer alir. HPU, ELS ögrencilerinin de faydalanabilecegi mükemmel olanaklara sahiptir: kütüphaneler, bilgisayar laboratuvarlari, ögrenci merkezleri, Dil Ortagi Programi, çalisma atölyeleri, spor tesisleri, kampüs etkinlikleri ve çok daha fazlasi... Hawaii, doga yürüyüsü, güneslenme gibi açik hava aktivitelerine elverisli, gece hayatinin ve kültürel etkinliklerin tadini çikarabileceginiz tropik bir cennettir.

 Okulun her ay baslangici mevcuttur. Okulun yari yogun,yogun ve akademik amaçli yogun Ingilizce kurslari vardir. Dil egitimi sonrasin da herhangi bir ABD Üniversitesin de Lisans veya Yüksek Lisans yapmak isteyen ögrenciler akademik amaçli yogun Ingilizce programina katilmak zorundadirlar. Akademik amaçli yogun Ingilizce programini basari ile bitiren ögrenciler ELS’nin anlasmali oldugu 600 üniversiteye TOEFL’ SIZ giris yapabilirler. Els Bristol kampüsün de genel Ingilizce programlari haricin de sinav hazirlik kurslari da verilmektedir. Merkez hem TOEFL hem de IELTS sinav merkezidir.

Okul konaklama olarak aile yani ve paylasimli ögrenci evi ayarlamasi yapmaktadir yurt için 250 USD  depozito almaktadir. Konaklamalar okula minimum 20 maksimum. 40 dakikalik otobüs mesafesin de ayarlanir. Aile yani konaklama da hafta da 7 ögün yemek ve tek kisilik oda organize edilir ögrenciler için Okulda ögrencilerin ücretsiz kullanabilecegi internet ve kablosuz ag baglantisi mevcuttur.

Dosyalar