Okul Bilgisi

Her yıl 40,000 in üzerinde kayıt alan Kangan Institute Avustralyanın en büyük meslek eğitimi veren institülerinden biridir öğrencilere okurken pratik yapma ve çalışma imkanı sağlayan Kangan Institute Üniversiteye giriş ve hazırlık programlarıda  vardır. En çok tercih edilen bölümleri otomotiv,uçak ve uçuş teknisyenliği, sağlık, hemsirelik olarak  sıralayabiliriz.Okulun aynı zamanda Endustri de genis yeri var . Moda , İş ve Hukuk idaresinde ciddi kontakları bulunuyor. Kurslar temel sertifika eğitimleri , profesyonel diploma programları ve 25 Universiteye giriş imkanı olan hazırlık programlarından oluşur.


Rahat, yenilikçi , dinamik öğrenim ortamı ve zengin kültürel atmosferi ile , programlarını 6 değişik kampuste öğrencilere sunar Bu kampusler Broadeadows, Docklands, Essendon, Moonee Ponds ve Richmond dalardır.


Fakülte ve Bölümler


Uçuş Teknikerliği

Otomotiv

İnşaat

İşletme

Sosyal servis

Mühendislik

İngilizce Dil Programları

Moda

Turizm

Media ve İletişim

Hemşirelik ve sağlık


Çalışma İzni


Avustralya’da öğrencilerin eğitim dönemlerinde partime ( Haftada 20 saat ) , tatillerde full time çalışma izinleri vardır. Part time işlerde çalışan öğrenciler yaşam giderlerinin bir kısmını karşılayabilir.


Başvurular ve Kabul Koşulları


En az lise mezunu olmak koşulu ve IETLS sınavından 9 üzerinden 5.5 almak şartı gerekmektedir. Tüm bantlarında minimum 5 olması gerekiyor.


Ne zaman Başvurmalı ?


Basvurularin vize suresi ve degerlendirme suresi gozonune alindiginda program baslangicindan en az 6 ay once yapilmalari tavsiye edilir.

Adres

Kangan Institute Private Bag 299 Somerton Victoria 3062

Telefon

+61 3 9279 2222

Faks

+61 3 9279 2590