Okul Bilgisi

Yaklaşık 40 göz kamaştıracak mükemmel şehrin içinde bulunduğu birçok ülkede 75 yılı aşkın süredir tercih edilmektedir. Kaplan adı bugün eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik olarak özdeşleşmiştir. Dünyada 100’den fazla ülkeden öğrencinin tercih ettiği lider bir kuruluştur. Eğitim verilen öğrencinin eğitimleri süresince maksimum ilerlemeyi gerçekleştirmelerini sağlayacak şekilde dizayn edilmiş programları ve seçkin eğitmen kadrosuyla birlikte Avustralya’nın Perth, Sydney, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane and Cairns şehirlerinde hizmet vermektedir.

Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi birçok farklı seçenek sunmaktadır. Okullar dünyanın en etkileyici yerlerinde bulunmaktadır. Örneğin; New York’taki Empire State binasının 63.katı ya da parıldayan Sydney’in merkezi! Birinci sınıf, alanında deneyimli eğitmenleri, mükemmel öğretim olanakları ve öğrenciye sağlanan danışmanlıkla bütünleşmektedir. Kişisel, akademik başarı ve harika bir kariyer için iyi bir seçenektir.

Yeni okul merkezi size eşsiz bir okyanus manzarası sunmaktadır. Öğle molasında dahi yolu geçerek yüzmeye gidebilir,sörf yapabilirsiniz. Okul öğrencilerine ücretsiz internet, ortak kullanım için langırt ve çeşitli oyun ve müzik aletleri ve sörf tahtaları sunmaktadır.