Okul Bilgisi

Bournemouth sehri sahilleri, sosyal hayati ve her türlü sportif olanaklara sahip olmasi ile yabanci ögrencilere mükemmel bir ortam saglamaktadir. 
Capital School of English British Council tarafindan taninmis ve tam olarak bütünlesmis  modern bir dil okuludur. Okulda siniflarda ögrenciler kendi dil seviyesindeki ve dünyanin çesitli bölgelerinden farkli kültürlerdeki ögrencilerle bir arada olma imkanini yakaliyor..
Okul Uluslararasi Ingilizce Ögretmenligi Diplomasi (TEFL) sahibi ve tecrübeli egitim kadrosu ile , zaman zaman ögrencileri zorlayarak onlarin hem kisisel gelisimi hem de dil yeteneklerinin gelismesi için çabalamaktadir.
Sicak ortami sayesinde ögrencilerinin, birbirleriyle ve egitim kadrosuyla çabuk kaynasmasini
saglayan Capital School of English, ayni zamanda küçük siniflari ile de daha fazla bireysel hizmet
sunmaktadir. Okulda internet odasi, etüt odasi, dinlenme odasi mevcuttur.

 Siniflar

Iki kata yayilmis, modern ve yüksek donanimli siniflar, görsel ve isitsel ögretim destegi ile derslerin huzurlu ve rahat bir ortamda geçmesini saglamaktadirlar.

Etüt:Etütler, tam donanimli dinleme merkezinde sabah 8.30 dan aksam 5.30 a kadar kisisel çalismayi içerir.

Dinlenme Odasi:Dinlenme odasi ders öncesi ya da sonrasinda ögrencilerin rahatlamasi, sosyallesmesi, içecek ve yiyecek almasi ve arkadaslari ve ögretmenleriyle Ingilizce pratik yapmalari için tasarlanmistir. Çevresinde ögrencilerin yemek yiyebilecekleri bir çok yer bulunmaktadir

 

 

Okul Program Seçenekleri:

Genel Ingilizce 20 saat,Yari-Yogun Ingilizce 25 saat,Yogun Ingilizce 30 saat

Is Ingilizcesi,Yari-Yogun Is Ingilizcesi

IELTS Hazirlik,sinavlara hazirlik programlari

Birebir Dersler

Akademik Ingilizce

Cambridge Sinavlari

 

Konaklama seçenekleri;

Aile Yani: Aile yanlarinda odalar tek veya çift kisilik olabilir. Istege bagli olarak evdeki özel banyolu bir oda da sizin için ayarlanabilir.

Yurt: Daha merkezi bir yerde, yine ögrencilerle çevrili bir ortamda kalmak isteyenler için ayarlaniyor. Ensuite özelliklere mevcut yurt odalari da vardir.

Adres

324 Wimborne Road, Bournemouth, Dorset BH9 2HH