Okul Bilgisi

 

Dünyanin en büyük sehirlerinden birinde egitim almak istiyorsaniz Londra sizin için biçilmis kaftan Stafford House College sehir merkezine restoran ve müzelere yürüyüs mesafesindedir.

Ögretmenleri özenle seçilmis ve çalisan bütün ögretmenler delta yada benzeri diplomaya sahiptirler. Ögrenci odakli egitim sistemi ile küçük siniflarda esnek çalisma prensipleriyle ögrencilerin en fazla verim alabilmeleri amaçlanmaktadir. Okul Cambridge Education bünyesinde olup 60 yillik bir maziye sahiptir. Buda egitiminin ne kadar kaliteli oldugunu gözler önüne sermektedir. Okullun kütüphanesi ve interneti bulunmaktadir. Ögrenciler kütüphaneden film ve kitap kiralayabilirler cüzi bir ücret karsiligin da. Ayrica ögrencilerin yararlanabilmesi için ücretsiz bilgisayarlar da mevcuttur. Sinif mevcudu yaz aylarin da maksimum 14 kisi olmaktadir ve ayni milletten ögrenciler ayni sinifa konulmamaktadir buda sizi Ingilizce konusmaya tesvik edecektir. Dünyanin en kozmopolit baskentin de kaliteli bir egitim alip Ingilizce ögrenme sürenizi minimum da tutmak istiyorsaniz bu okulu tercih edebilirsiniz.

Konaklama olarak ise ögrenciler aile yani, yurt ve ögrenci evi seçeneklerini degerlendirebilirler.

Okulun her hafta gezi programi ve partileri olur buda ögrencilere sosyallesme imkani saglar. Ingilizce pratik yapma imkani saglar,gezilerin ücretleri çok cüzidir.

Adres

2 Southampton Place London, WC1A 2DA

Telefon

+44 (0) 207 841 1590

Faks

+44 (0) 1223 346181