Okul Bilgisi

Sprachcaffe

Sprachcaffe, dünya çapında 31 farklı dil okulunda, 7 farklı dilde dileğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeyekadar, her seviyede ve türde sundukları dil eğitim programları, herkes içinuygun seçenekler vardır. 25 yıldan uzun süredir dil kurslarıalanında hizmet veren bir kurum olarak, dil kursu öğrencilerine diledikleridilde eğitimi, o dilin konuşulduğu ülkede sunarak, öğrencilerin yeni bir dilöğrenirken, farklı kültürleri keşfetmelerini de amaç edinmiştir.

Sprachcaffe İngiltere’de 3 farklı lokasyon seçeneği sunmaktadır. İstergüneybatıdaki, ılıman iklimli Devon'ı, ister canlı ve farklı Londra'yı ya dapopüler sahil kasabası Brighton'ı seçebilirsiniz.

Brighton ; Birçok dil kursuöğrencisi İngilizce öğrenmek için tartışmasız Brighton’ı seçer. Brighton güneyİngiltere’de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modernbir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü vegenç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. Okul oldukça güzel bir yerdebahçe ile çevrili, Brighton Pier,Churchill Meydanı Alışveriş merkezi,RoyalPavilion Palace ve denize yakın bir konumdadır. Yurda da yürüme mesafesindedir.