Okul Bilgisi

Her bir ögrenciyle özel olarak ilgileniyoruz

Global Village, Kanada?nin popüler dil okullarindan biri. Okul yetkilisi Robin Adams, amaçlarinin her bir ögrencinin beklentileriyle bire bir örtüsen egitimi verebilmek oldugunu söylüyor: ?Siniflarimiz küçük ve çokkültürlü. Ögretmenlerimiz özel egitimli. Is tecrübesi olanagi saglayan programlarimiz var. Aktivitelerimiz ögrenmeyi destekiyor.?

Global Village, Kanada’nin popüler dil okullarindan biri. Okul yetkilisi Robin Adams, amaçlarinin her bir ögrencinin beklentileriyle bire bir örtüsen egitimi verebilmek oldugunu söylüyor: “Siniflarimiz küçük ve çokkültürlü. Ögretmenlerimiz özel egitimli. Is tecrübesi olanagi saglayan programlarimiz var. Aktivitelerimiz ögrenmeyi destekiyor.”

Global Village’de verilen egitimin diger dil okullarindakilerden farki ne?
Ciddi bir egitim sistemi uyguluyoruz. Herkesle bire bir ilgileniyoruz. Ögrenci beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanan özellestirilmis kurslarimiz var. Siniflarimiz küçük ve çokkültürlü. Ögretmenlerimizin tamami özel egitimli. Okul içinde Ingilizce konusma zorunlulugu var. Ögrencilerimiz ücretsiz internet erisimi ve bilgisayar imkanlarindan yararlanabiliyorlar. Okullarimiz ideal lokasyonlarda bulunuyor. Is tecrübesi olanagi saglayan programlarimiz var. Ayrica, ögrenmeyi destekleyen aktivite garantisi veriyoruz.

Programlariniz neler?
Global Village genel Ingilizce, özellestirilmis business veya sinav hazirlik programlari ve University Pathway programlari ile çesitli lokasyonlarda ögrencilere faydali programlar sunan bir dil okulu. Okulda tüm ögretmenler ögretmenlik alaninda uzman ve çesitli milletlerden ögrencilere egitim vermek alaninda tecrübelere sahipler. Amacmiz her bir ögrencinin beklentileriyle bire bir örtüsen egitimi verebilmek. Ögrencilerin egitimleri süresinde geçen dönemi sorunsuz ve unutulmaz geçirmeleri amaciyla uyguladigimiz 360 Personalised Care servisi sayesinde ögrenciler hem okula ilk vardiklarinda, hem de okula devam ettikleri sürece belli araliklara istek, talep ve sikayetlerini dile getirme imkanina sahipler.

Okulun bulundugu sehirler hakkinda bilgi verirmisiniz?
Okulun Vancouver, Toronto, Calgary, Victoria ve Hawaii’de subeleri bulunuyor. Vancouver, Toronto ve Hawaii subeleri büyük; Calgary ve Victoria ise dinamik, geleneksel ve modern sehirler. Bu sehirlerde fiyatlar nispeten daha uygun.

Okullarinizdaki ögrenci sayisi nedir?
Ögrenci sayimiz Vancouver’da 700 – 450, Toronto’da 500 – 300, Calgary’de 300 – 200, Victoria’da 200 – 120, Hawaii’de ise 300 – 200 arasinda degisiyor.

2008 yilinda Türk ögrencilere özel bir promosyonunuz var mi?
Evet. Temmuz ve Agustos 2008 de baslayacak olanlar hariç Türk ögrenciler için bir kampanyamiz mevcut. Buna göre 1-23 hafta egitim görecek ögrencilere egitim ücretinden yüzde 22,5 indirim, 24 hafta ve üzeri egitim görecek ögrencilere egitim ücretinden yüzde 25 indirim sagliyoruz.

Ingilizce ögrenmeye gelen Türk ögrencilere tavsiyeleriniz nelerdir?
Türk ögrenciler genel Ingilizce programini bir sinav hazirlik programi(IELTS, TOEFL gibi) ile kombine ederlerse hem Ingilizcelerinde istedikleri gelismeyi elde ederler hem de uluslararasi geçerliligi olan bir sinavda Ingilizce yeterliliklerini kanitlamis olurlar. Böylece katildiklari programin çift yönlü faydasini görürler.

Telefon

+1 403 543 7300

Faks

+1 403 543 7309