Adres
İnönü Caddesi Hariciye Konağı Sok. Ozanhan No:9 K.3 Gümüşsuyu / Taksim / İstanbul
Telefon
0212 249 53 10
Faks
0212 292 39 28
Mesai Saatleri
09:00 - 18:30 (Haftaiçi) / 10:00 - 17:00 (Cumartesi)

İstanbul Taksim Ofis Ekibimiz

  • Nazim Ozsoylu Nazim Ozsoylu Genel Müdür
    nazim@atlasedu.com
  • Rahmi Mesud Yilmaz Rahmi Mesud Yilmaz Direktör
    mesud@atlasedu.com
  • Sinem Bayraktutan Sinem Bayraktutan İstanbul Bölge Müdürü
    sinem@atlasedu.com
  • Ismail Fenerci Ismail Fenerci Eğitim Danışmanı
    ismail@atlasedu.com
  • Yağmur Çelikbaş Yağmur Çelikbaş Eğitim Danışmanı
    yagmur@atlasedu.com
  • Gülşah Dinsever Saraç Gülşah Dinsever Saraç Eğitim Danışmanı
    gulsah@atlasedu.com
  • Yavuz Aydin Yavuz Aydin Eğitim Danışmanı
    yavuz@atlasedu.com
  • Onur Akın Onur Akın Eğitim Danışmanı
    onur@atlasedu.com
  • Banu Birben Banu Birben Eğitim Danışmanı
    banu@atlasedu.com
  • Gülfem Güzel Gülfem Güzel Eğitim Danışmanı
    gulfem@atlasedu.com
  • Baris Kaplan Baris Kaplan Danisman Asistanı
    baris@atlasedu.com
  • Hilal Özazman Hilal Özazman Danisman Asistanı
    hilal@atlasedu.com
  • Canan Karışan Canan Karışan Danisman Asistanı
    canankarisan@atlasedu.com
  • Çağla Akıncı Çağla Akıncı Egitim Danismani
    cagla@atlasedu.com
  • Toprak Okyay Toprak Okyay Vize Danışmanı
    toprak@atlasedu.com
  • Nilay Yalçin Nilay Yalçin Finans Sorumlusu
    nilay@atlasedu.com
  • Salih Keser Salih Keser Muhasebe
    salih@atlasedu.com
  • Serkan Usluyer Serkan Usluyer Uçak Bilet Rezervasyon
    serkan@atlasedu.com
  • İsmail İpek İsmail İpek IT Sorumlusu
    ismailipek@atlasedu.com
  • Ozan Muzcuoglu Ozan Muzcuoglu IT Sorumlusu
    ozan@atlasedu.com
  • Nadir Genç Nadir Genç Teknik Destek
    nadir@atlasedu.com
  • Aslı Türkmen Aslı Türkmen İdari Asistan
    asliturkmen@atlasedu.com