ABD’de 50’den fazla merkezden seçin!

ELS Language Centers yetkilisi Osman Akyüz, ELS programları, başvurular hakkında sizlerle görüşmek için ofisimizde olacaktır. Görüşmeler, 16 Şubat Pazartesi günü Şaşkınbakkal , 17 Şubat Salı günü Taksim ofisimizde saat 11.00-17.00 arasında yapılacaktır.Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

 

50’ den fazla ABD ‘ de 30’ dan fazla yurt dışı merkeziyle ELS Dil Merkezleri, kampüs bazlı İngilizce öğrenim merkezlerinin dünyadaki en geniş ağına sahiptir.  Uluslar arası öğrencilere çok çeşitli akademik İngilizce ve sınav hazırlık programlarıyla beraber, yöneticiler için İngilizce programları, gençlik ve tatil programları sunmaktadır.

Görüşmelere katılacak öğrencilerin mutlaka randevu almaları tavsiye ediliyoruz.

 

Taksim Ofis Bilgi ve randevu için:

Havin Berksoy Can
Adres:  Mete Cad. 14/3 Taksim/İstanbul (AKM yanı)
Tel:       (0212) 249 53 10

 

Şaşkınbakkal Ofis Bilgi ve randevu için:

Serpil Uzun
Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad. Saffet Apt. No: 369 D:5 Kadıköy
Tel:    (0216) 411 11 55

ELS hakkında
İlk merkezini 1960’ da açan ELS, şimdiye kadar 140 ülkeden gelen yüz binlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi vermiştir. Yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ELS kendine ait benzersiz müfredatını, ders kitaplarını ve dil öğrenim yazılımlarını geliştirmiştir. Başlangıçtan uzmanlığa kadar 12 seviyelik öğrenim programı olan Yoğun İngilizce Programı sayesinde öğrencilerini ABD üniversitelerinde eğitime hazırlamaktadır.
Ayrıca ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir üniversite yerleştirme hizmeti sunmaktadır. ELS’ nin 550’ den fazla ABD üniversitesiyle olan iş birliği anlaşması sayesinde öğrenciler okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyeleri tamamlayarak ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL IBT veya IELTS sınavlarına girerek getirebilirler.
ABD’ de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizce’ ye ihtiyaç duyuyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.
www.els.edu

Paylaş:
Yazdır