• İngiltere'nin En İyi Dil Okulları Açıklandı

Her yıl Birleşik Krallık’ta yer alan okulları birçok açıdan değerlendirerek en iyi dil kursları sıralamasını hazırlayan, El Gazette (English Language Gazette) 2018 yılının en iyilerini geçtiğimiz günlerde açıkladı. 

İngilizce dil eğitimi sektörünün kalbi Birleşik Krallık, her yıl daha fazla öğrenciyi ağırlamaya devam ederken dil okulları da kalitelerini arttırma çalışmalarını sürdürüyor. Eğitim kurumlarını birçok açıdan değerlendiren EL Gazette de hazırladığı “Birleşik Krallık’taki En İyi Dil Okulları sıralaması” ile öğrenciler için referanslar sunuyor. 

Yönetim, tanıtım, öğrenci işleri, kalite güvencesi, fiziksel şartlar, öğrenim kaynakları, eğitim kadrosu, konaklama, ders dışı aktiviteler gibi çok sayıda kriter göz önüne alınarak hazırlanan “En İyiler” sıralamasında ELC Bristol, LSI Portsmouth ve Wimbledon School of English okulları birinci sırayı paylaştılar. 

Zirveye geçtiğimiz yıla göre daha çok yaklaşan International House London, Kaplan Manchester, ISCA School of English ve King’s London dikkat çekerken EC English, birçok şehirde yer alan okullarıyla listede fark yaratan kuruluş oldu. 

Ayrıca St. Giles London Highgate, Embassy English Cambridge ve Kaplan International Bournemouth listeye bu yıl girerek önemli bir başarıya imza attılar. 

İşte en iyi okullar listesi

İngiltere'nin dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak için ofislerimizi ziyaret edebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz. 
Paylaş:
Yazdır