Vizenizi hemen alın ve 3 ay yurtdışında İngilizce nin tadına varın

İrlanda’nın nüfusu 5 milyon kadardır. Bunun 4 milyonu İrlanda Cumhuriyetinde yasamaktadır, diğer 1 milyonu da Kuzey İrlanda da yer alan UK bölgesinde yasamaktadır. Avrupa’daki 3. Büyük adadır. Başkenti Dublin şehridir.

İrlanda hükûmetinin  Türk öğrenciler için yapmış  olduğu yeni vize uygulaması  ile yaz tatilinizin 3 ayini İrlanda’da İngilizce öğrenerek ve ayni zamanda farklı şehirlerini ziyaret ederek geçirebilirsiniz. Basta Dublin şehri olmak üzere diğer şehirlerinde de İngilizce öğrenme imkânı sunmaktadır.

Bu yeni vize sitemi öncelikle Üniversite öğrencileri için geçerlidir. Öğrenciler maximum 90 gün kalabilirler , bu sure içinde İngilizce eğitimi alarak, İrlanda içerinde seyahat edebilirler. Öğrencilerin çalışma ve uzatma hakları yoktur. Kurs sureleri 4,8 yada 12 haftalıktır.

Okul ücretleri haftalık 150 Euro’dan başlamaktadır, konaklama ücretleri ise haftalık 170 Euro’dan başlamaktadır , aile yani ve okul yurdu olarak öğrenciye sunulmaktadır. Konaklama seçeneklerine yemeklerde dahil olmaktadır.

İrlanda vizesi bu yeni vize sitemi ile İstanbul’dan verilmektedir ve 4 is günü içerisinde pasaportlar vize ile birlikte öğrenciye iade edilmektedir.

Paylaş:
Yazdır