Kaplan Kanada ve ABD’ye 31 Temmuz’a kadar avantajlı kayıt yaptırın

ABD’nin en yaygın ve prestijli dil okullarından Kaplan, 31 Temmuz’a kadar kayıt olan öğrencilere Kanada ve ABD’de çok özel fiyatlarla eğitim imkanı sunuyor.
Muhteşem dağlarla çevrili Kanada’nın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’dan tutun da, güneşli havası, eşsiz kumsalları, etkileyici siluetiyle Los Angeles’a,  dinamik şehir hayatı, renkli nüfusuyla San Francisco’dan, Times Square’e, müzikal ve tiyatro cenneti Broadway’iyle “hiç uyumayan şehir” New York’a kadar pek çok farklı merkezde Kaplan Okulları’nda İngilizce’nizi geliştirebilir, farklı kültürler tanıyıp, eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Vancouver, Seattle, Sacramento, Berkeley, San Francisco, Los Angeles, Irvine, Chicago, Boston, New York, Washington ve Miami’de İngilizce programları mevcut.


Kaplan’ın Genel İngilizce, Genel Yoğun İngilizce, TOEFL, Akademik İngilizce kurslarından birine 20 hafta ve üzeri kayıt olun 4 hafta bedava eğitim görün! Üstelik Üniversite Yerleştirme Servisi de ücretsiz!!


****24 Hafta Genel İngilizce 5000 $****
****24 Hafta Genel Yoğun İngilizce & TOEFL ve Akademik İngilizce 5600 $****
*İndirimlerden yararlanabilmek için 31 Temmuz’dan önce kayıt olmanız gerekiyor.

NEDEN KAPLAN ?""

  • Her Pazartesi başlayan programlar
  • Kanada’da ve Amerika’nın 12 farklı merkezinde İngilizce eğitim şansı
  • Deneyimli öğretmenler ve küçük sınıflar
  • Deneyimli öğretmenler ve küçük sınıflar
  • Bilgisayar Destekli Eğitim
  • Sınav Hazırlık Programlarında dünya lideri
  • Üniversite yerleştirme hizmeti (Ücretsiz!)
  • Tamamlama sertifikası

Konaklama

Washington Post Medya ve Yayın Grubu’na bağlı köklü bir eğitim organizasyonu olan Kaplan Okulları’nda eğitim alan öğrencilere dilerlerse aile yanında konaklama imkanı sağlanarak, Amerikan/Kanada kültürünü deneyimleyebilir, dilerlerse öğrenci yurdu alternatifini değerlendirebilirler.

Kaplan okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen öğrencilerimizi,
Profesyonel danışmanlarımızla tanışmak,  broşür, CD, ve diğer materyallerden yararlanmak, ücretsiz danışmanlık yerleştirme, vize ve seyahat işlemleri hizmetlerimizden faydalanmak  üzere;
""ofislerine bekliyoruz…
Paylaş:
Yazdır