• atlas
Toronto’da aktiviteli kış programı

 

ACCESS Toronto merkezinde en iyi İngilizce eğitimi veren okullar arasında yer alıyor. Okul öğrencilerine maksimum 10 kişilik sınıflarda deneyimli ve kaliteli öğretmen kadrosu ile eğitim veriyor.

Okul’un 2012-2013 kış dönemi için özel bir program uygulaması başladı. Aktiviteli kış İngilizcesi programı olarak adlandırılabilir. Kurslara minimum katılım yaşı 13 olarak belirtildi. Öğrenciler kurslara (minimum 1 haftalık eğitim-maksimum 4 haftalık eğitim) Aralık ayı ile Şubat ayı arasındaki herhangi bir pazartesi günü başlayabiliyorlar. Öğrenciler hafta içi 15 ders saati İngilizce dil eğitimi alıyorlar. Eğitim Pazartesi günü ile Cuma günleri arasında günde 3 ders saati şeklinde oluyor. Ders içeriği ise; öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma, yazma, gramer, telaffuz ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yönelik oluyor. Öğrenciler öğleden sonraki zamanlarında ve hafta sonlarında aktivitelere, gezilere katılıyorlar. Konaklama olarak ise aile yanlarında tek veya çift kişilik odalarda kalıyorlar. Aile yanlarında günde 3 öğün yemek alıyorlar,öğle saatlerinde okulda oldukları için okulda paket şeklinde yiyebiliyorlar. Öğrenciler kurstaki eğitimini tamamladıktan sonra bir sertifika alarak dönüyorlar. 2012-2013 yılı için başlangıç tarihleri; 3 ,10,17 Aralık- 7,14,21,28 Ocak- 4,11,19,25 Şubat.

Ücretler: (Full Paket içeriyor) Kayıt ücreti, eğitim ücreti, aile yanı konaklama, havaalanı karşılama ve uğurlama, ders kitapları, sağlık sigortası, tüm gezi giriş ücretleri.
     1 hafta CAD $ 925
     2 hafta CAD $ 1730
     3 hafta CAD $ 2530
     4 hafta CAD $ 3500

Okul’un örnek haftalık programı;

*       Saturday: Downhill ski trip Cumartesi: Downhill kayak gezisi

*       Sunday: Day trip to Niagara Falls Pazar: Niagara Şelalesi Günlük gezi

*       Monday: Trip to the zoo Pazartesi: hayvanat bahçesi gezisi

*       Tuesday: Ice Skating Salı: Buz Pateni

*       Wednesday: Free afternoon Çarşamba: Müze gezileri,buz hokeyi

*       Thursday: Visit the CN Tower Perşembe: CN Kulesi ziyaret edinFriday: Visit Ontario science center

*        Cuma: Ziyaret Ontario bilim merkezi

 

Detaylı fiyat ve okul bilgisi için size en yakın ATLAS ofisine gelebilir veya bilgi istek formu doldurabilirsiniz.

Paylaş:
Yazdır