Amerika’da İşletme, Finans , Pazarlama, Lisans ve Y.Lisans (Mba) Program Seminerleri

   

Amerika’da anlaşmalı olduğumuz 15 üniversite içerisinde sunulan İşletme, Finans/Muhasebe, Pazarlama, Ekonomi, Uluslararası İşletme, Yönetim Bilimleri, MBA gibi  çeşitli alanlarda yapabileceğiniz  lisans ve yüksek lisans programları hakkında detaylı bilgi alabilir,  kabul şartları, başvuru için gerekli evraklar, üniversiteler tarafından sağlanan kısmi burslar ve maliyetlerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Üniversite yetkilileri tarafından sadece  İktisadi ve İdari Bilimlerle ilgilenen öğrencilerimize yönelik  hazırlanan bu seminer sonrasında dilerseniz direkt başvuruda bulunabilirsiniz.

Seminer Tarihi: 30 Ocak 2010 - Cumartesi

Seminer Saati: 15:00-17:00

Seminer Yeri: Atlas Yurtdışı Eğitim, Seminer Salonu: Mete Cad. Süren Apt.  No:8  Kat:2 Taksim, İstanbul

Seminerimize katılmak isteyen öğrencilerimizin aşağıdaki e-mail yada numaralardan bize ulaşarak isimlerini bildirmeleri gerekmektedir. Seminere katılım ücretsizdir.

Seminerimize katılmak isteyen öğrencilerimizin  Aşağıdaki telefon yada e-mail adresinden Havin Berksoy ile irtibat kurarak isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

ATLAS Yurtdışı EğitimMete Cad. Suren Apt. No:8 D:3
Taksim - ISTANBUL Tel : 0212 249 53 10
Fax : 0212 252 33 76
Email :
info@atlasedu.com

Seminerde Tanıtımı Yapılacak Üniversiteler:

Daemen College (NY) Buena Vista University (Iowa) Arkansas State University Florida Southern CollegeFairmont State University  (West Virginia)High Point University (Nth Carolina) Campbellsville University (Kentucky) Indiana State University Montana State University Post University (PA) Robert Morris University (Pittsburgh)Tiffin University (Ohio) University of New Haven (Connecticut) Western New England College (Connecticut) 

 

 

Wilkes University  (Pennsylvania)

 

 

Paylaş:
Yazdır