• atlas
  • atlas
  • atlas
  • atlas
  • atlas


Atlas & Edcon Ailesi için yılın en önemli buluşmalarından biri 12-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti. Ekibimizin yanı sıra Global University Systems, Embassy English, Emerald Cultural Institute, Celtic English Academy, Eurocentres, ILSC, ILAC,  Oxford International Group, Oxford House College, St Giles, Stafford House, CES, EC, British Study Centres, Kaplan International gibi uluslarası eğitim sektörünün önde gelen kurumlarının temsilcilerinin bir araya geldiği Uluslararası Eğitim Konferansı bu sene de Radisson Blue Otel’de düzenlendi.  

19 farklı Atlas ve Edcon ofisinden 100 çalışanımız, yerli ve yabancı misafirlerimiz üç gün süresince mesleki ve kişisel eğitimlerin yanı sıra paneller, seminerler, grup çalışmaları, work shop  ve sunumlara katılma fırsatı yakaladı. Kurumsal geleneğimizi, bilgi ve tecrübemizi en üst düzeyde paylaştığımız bu önemli organizasyon bu sene 8.kez düzenlendi.


Konferansımız Genel Müdürümüz Nazım Özsoylu ve Direktörümüz R. Mesud Yılmaz’ın 2017 ve 2018 yılları ile ilgili değelendirmelerini paylaştıkları açılış konuşması ile başladı.

Konferansımız kapsamında sektörümüzden önemli eğitim kurumlarının temsilcileri, yerli ve yabancı konuşmacılarımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz “ Recruiting for Generation Z” ve “Current Issues & Trends  in International Education Sector” konulu panellerimiz, sektörümüzün önemli isimlerinden Thomas Jones’un “How to be the counsellor your clients and partners need” isimli semineri büyük ilgi gördü. 

Moderatörlüğünü Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof.Dr İbrahim Kırcova’nın yaptığı grup çalıştayı ile ilgili paylaşılan sonuçlar daha etkin ve verimli hizmet sunulabilmek ve öğrencilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek adına yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlandı.

Öğretim Üyesi ve Uzman Psikolog Ertan Şimşek tarafından hazırlanan Etkili İletişim Teknikleri eğitimi çalışanlarımızın kaliteli iletişim kurma konusunda motivasyonlarını arttırdı.

Konferansımızın son gününde okul temsilcileri ile danışmanlarımız arasında gerçekleştirdiğimiz workshop programımız partner okullarımız ile yakın işbirliğimizi pekiştirdi.

Konferansımız sırasında grubumuz bünyesinde 5.10.15.20. yılını tamamlayan çalışanlarımıza plaketleri sunuldu.

Yarışmalar, eğlenceli aktiviteler ve ödül seramonisinin de yer aldığı gala yameği  ile oldukça renkli geçen konferansımız yöneticilerimiz Nazım Özsoylu, R. Mesud Yılmaz, Fulya İnanc ve Sinem Bayraktutan’ın kapanış konuşması ile sona erdi.


Bu önemli bir organizasyonla başladığımız 2018  yılında da hedefimiz öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek.


29 Yılı aşkın bir süreyi geride bıraktığımız bu yolculukta emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza ve öğrencilerimize sonsuz teşekkürler.

Paylaş:
Yazdır