İş adamlarına yönelik Yurtdışı Executive Programlar, özellikle orta ya da üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilir. Yurtdışı Executive Programlarına katılan kişiler çok kısa zamanda iş hayatlarında kullandıkları yabancı dil bilgilerini geliştirebilmektedirler. Zira Executive Programları, katılımcıların profesyonel yöneticiler olmaları sebebi ile zamanlarının kısıtlı olması göz önüne alınarak, kısa zamanda büyük ilerleme sağlanacak yoğunlukta programlar olarak tasarlanmışlardır. Ayrıca, katılımcıların derslerden arta kalan zamanlarda işleri ile ilgilenebilmeleri için gerekli ortam da hazırlanmıştır. Kurslar seçkin merkezlerde seçkin ve deneyimli bir öğretim kadrosu tarafından verilir.

Katılımcıların profesyonel yöneticiler olması sebebi ile Yurtdışı Executive Programlarının başlangıç tarihleri her zaman başlanabilecek şekilde düzenlenmiştir. Yurtdışı Mesleki Lisan programlarından farklı olarak bu tarz yurtdışı eğitim programlara ancak ve ancak, belli bir yaşa ulaşmış, alanında profesyonel kişiler katılabilirler. Katılımcıların zaman, yabancı dil bilgisi, mesleki gereksinim ve pozisyonlarına göre tasarlanan yurtdışı Executive Yurtdışı Eğitim Programlarının amacı, katılımcıların mesleki becerilerinin ve iletişim yeteneklerinin geliştirilmesidir.

Yurtdışı Executive Programlar; genellikle 4-5 kişilik grup dersleri ve birebir dersler şeklindedir. Ücretsiz danışmanlığımızdan faydalanmak için lütfen Atlas Ofislerinden biriyle kontak kurunuz. Executive programları alabileceğiniz okulları ve fiyatlarını incelemek için lütfen tıklayınız.

Paylaş:
Yazdır