London Study Centre, 30 yıldır Londra’nın kuzeybatısındaki Chelsea’da İngilizce öğretiyor. 70 farklı ülkeden öğrencilere evsahipliği yapan okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Haz

London Study Centre, 30 yıldır Londra’nın kuzeybatısındaki Chelsea’da İngilizce öğretiyor. 70 farklı ülkeden öğrencilere ev sahipliği yapan okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık gibi farklı ihtiyaçlara yönelik programlar var. London Study Centre Pazarlama Yetkilisi Suzan Coombes anlattı.  

 

Öğrenciler neden sizin okulunuz tercih ediyorlar?

Öğrenciler London Study Centre’yi uygun maliyetler, kaliteli eğiti ve mükemmel atmosferi için seçiyorlar. Ek olarak okulun futbol takımı, bar ve restoranlarıyla ünlü Chelsea’de olması da büyük etken.

 

Öğrenci sayınız ve Türk öğrenci oranınız nedir?

Yıl boyunca yoğunuz ve öğrenci sayımız 450-500 civarında. 70 ülkeden öğrencilerimiz var, bunların yaklaşık % 9’u Türk.

 

Okulunuzdaki programlarla ilgili bilgi verir misniz?

Çok çeşitli kurslarımız bulunmakta. Bunlar Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS

Ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık. 30 yıldan buna geliştirilen dil öğrenmenin bütün yönlerini okumayı, yazmayı, konuşmayı ve dinlemeyi kapsayan ve %100 interaktif özel geliştirilmiş bir programa sahibiz..

 

Öğrencilere sunduğunuz olanaklar nelerdir?

Öğrencilere konaklama, havalimanı transferi ve öğrencilerin çok sık katıldıkları çeşitli sosyal aktivite programları sunmaktayız.

 

Bulunduğunuz şehrin imkanları neler?

Londra’nın bir tanımlamaya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. İngiltere’nin en büyük şehri ve İngilizce’nin beşiği. Londra uluslararası öğrenciler için sunulabilecek her şeye sahip. Ayrıca Londra 2012 Olimpiyatlarına hazırlanmaya başladı.

 

Okulun yerleşimden ve olanaklarından bahseder misiniz?.

LSC Chelsea’de yani Londra’nın kuzeybatısında yer almaktadır. Londra’nın merkezine 20 dakikada mesafede çok güzel, barları ve restoranlarıyla meşhur bir yerleşim alanındadır. Metro ve otobüs ağını kullanarak Londra’nın diğer bölgelerine ulaşım oldukça sık ve kolaydır.

 

Özel teklifleriniz veya promosyonlarınız neler?

Fiyatlarımız Londra’daki en uygun fiyatlar. Detayları Atlas danışmanlarından ve de web sitemizden alabilirsiniz: www.londonstudycentre.co.uk

 

Yaşam maliyetleri hakkında neler söylemek istersiniz?

Bütün büyük şehirlerde olduğu gibi Londra’da biraz yaşam maliyetlerinin pahalı olduğu bir şehir fakat büyük şehirlerde bir hizmeti veya bir malı farklı fiyatlardan bulma imkânı olmaktadır. Bu öğrencilere oldukça geniş bir seçim yelpazesi sunmaktadır.

 

Program fiyatlarınız nedir?

Gerçekten çok iyi fiyat tekliflerimiz var. 4 haftalık Genel İngilizce kursu için,  haftada 15 saat sabah derslerinin fiyatı sadece 289 GBP, öğrenciler bu dersleri sabah değil de öğleden sonra almak isterlerse fiyat 246 GBP’a düşmektedir. Akademik sömestr diye tabir ettiğimiz 24 haftalık programın fiyatı 1013 GBP gelmektedir. Okulumuz British Counsil onaylı ve gördüğünüz üzere fiyatları çok makul.

 

İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrencilere tavsiyeleriniz nelerdir?

Gerçekten uluslararası bi topluma sahibiz, kaliteyi bu kadar uygun maliyetlerle elde etmek için harika bir kurumuz. Buna yeni arkadaş edinmeyi de eklemek gerekir tabi ki. Öğrenciler okulumuz öğrencileri ile www.facebook.com LSC sayfasından interaktif olarak görüşebilirler. Daha fazla ve detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirler: www.londonstudycentre.co.uk

Paylaş:
Yazdır