• atlas

Londra’nın en Popüler Üniversitelerinden

London Metropolitan Universitesi ile  Öğrenci Görüşmelerine Davetlisiniz

Görüşmelere katılım ücretsizdir

 

Sınırlı sayıda kontenjan için hemen arayıp randevunuzu alın !

 

Londra’nın Pratik eğitim metodları ile ünlü  üniversitelerinden London Metropolitan Türk öğrencilerle buluşuyor. İngiltere’de özellikle de Londra’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin bu önemli buluşmayı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Üniversite yetkisi yetkilisi Leyla Shemirani , London Metropolitan üniversitesi, programlar ve kabul şartları, İngiltere’de eğitim ve yaşam hakkında bilgi vermek, öğrenci görüşmeleri yapmak ve başvuruları değerlendirmek üzere Atlas Taksim ofisinde  olacak.

Tarih              :           16 Haziran Pazartesi 11:00-13:00 arası

Yer                 :           Atlas Taksim Merkez Ofis

 

( Taksim’den Gümüşsuyu’na doğru inen İnönü Cd. De Alman konsolosluğuna gelmeden girişinde Metro Turizm’in olduğu sk ) 

 

Görüşmelere katılım, yerleştirme ve danışmanlık hizmetlerimiz ücretsizdir.

 

London Metropolitan Üniversitesi Hakkında

London Metropolitan Üniversitesi, lisans ve ve lisansüstü , profesyonel ve mesleki eğitim sağlayan İngiltere’nin önde gelen kurumlarından biridir. Ders programlarımız, işverenler, ticaret, sanayi, sanat ve tasarım, finansal hizmetler ve diğer meslek dallarına mensup kişilere danışılarak hazırlanılır. Programlarımız, kendi alanlarıyla direk bağlantılı yüksek kalitede programlardır. Üniversitemiz sosyal adalet, eşit fırsatlar ve toplumsal katılım taraftarıdır ve denizaşırı ülkelerden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ile ilgili olarak da tecrübeli bir üniversitedir London Metropolitan Üniversitesi 34,000 öğrencisi ile başkentin en büyük üniversitesi statüsündedir. Üniversite bünyesinde 155 farklı ülkeden 8000 uluslar arası öğrenci eğitim almaktadır. Üniversite bünyesinde 2400 akademisyen ve çalışan vardır., Sosyal Bilimler, Mimarlık, Sanat, İşletme, Hukuk, Bilgi İşlem üniversitenin en güçlü olduğu alanlar arasındadır.
Paylaş:
Yazdır