Okul Bilgisi

KINGS COLLEGE

İngiltere’de Bournemouth,Oxford ve Londra olmak üzere 3 şehrinde kampüsü bulunan Kings College, İngiltere’nin en prestijli ve kaliteli eğitim kurumlarından birisidir.

Sundukları programların bir çoğu, İngiltere hükümeti tarafından akredite edilen Birleşik Krallık merkezli bir kurum olan Kings College, bünyesinde dil eğitimlerinin dışında, üniversiteye hazırlık programları,diploma ve sertifika programlarını da barındırmaktadır.

Her geçen sene büyümeye devam eden Kings College, Amerika Birleşik Devletlerinde Boston ve Los Angeles şehirlerindeki kampüsleri ile, Birleşik Devletler’de bulunan üniversitelere giriş için hazırlık sınıflarını sunmaktadır.

Hemen her sınıfında interaktif akıllı tahtalar kullanılan kampüslerinde özellikle de düşük sınıf mevcutları sayesinde, öğrencilere daha yoğun bir eğitim sunmaktadır.

Kings College Boston:

Birleşik Devletlerdeki en yüksek üniversite ve kolej nüfusuna sahip olan Boston şehrinde bulunan Kings College Boston, Pine Manor College ile aynı kampüsü paylaşmaktadır. Bu sayede, Amerikalı öğrenciler ile aynı ortamda eğitim görme şansını elde edecek ve kampüsün tüm sosyal ve sportif aktivitelerinden de faydalanabileceksiniz.