Okul Bilgisi

Sydney’in gözde okulu SELC

New South Wales`in önde gelen şehri olan Sydney, dünyanın en harika şehirlerinden biri. Bondi'de bulunan Sydney English Language Center, Sydney`in en popüler bölgelerinden birinde hizmet veriyor olmanın avantajını sunuyor. SELC 1985'te kurulmuş ve 30'dan fazla farklı ülkeden gelen öğrenciye hizmet veren,öğretmenlerinin hepsinin CELTA , DELTA sertifikalı olmasına özen gösteren bir dil okuludur. Okulda boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz spor etkinlikleri, şehir turları, film geceleri, kültürel ve sosyal etkinlikler düzenleniyor.

Yurtdışı eğitim Akademik amaçlar icin İngilizce`de uygun seviyeye geldiğinizde IELTS skorsuz anlaşmalı olduğu Foundation Studies/ Pathway Courses diye nitelendirilen hazırlık sınıfına, üniversitelere(Lisans ve Yüksek Lisans) ya da Vocational Courses diye adlandırılan mesleki eğitim veren (TAFE, Vocational Colleges, Business Colleges, Visual Art Colleges, Hotel Management and Hospitability Colleges) okullara direkt geçiş yapılabilir.

Bütün Selc kursları için(Cambridge, IELTS Preparation, EAP, English for Business Communication and English for Customer Service Communication) geçerlidir.

Ayrıntılı Bilgi için tüm Atlas ofisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi

Adres

19 – 23 Hollywood AvenueBondi Junction, Sydney NSW 2022 AUSTRALIA

Telefon

(61-2) 8305 5600

Faks

(61-2) 9389 6977

Dosyalar