Okul Bilgisi

UNSW Dil Enstitüsü, 45 yıldan uzun bir süredir çalışmakta olup ulusal ve uluslararası alanda Dil Eğitiminde mükemmelliğiyle ün yapmıştır. New South Wales Üniversitesi (UNSW) yerleşkesinde bulunan Enstitü, Sydney’in iş merkezinden, en güzel park ve plajlarından sadece kısa bir otobüs yolculuğu uzaklıktadır. Akademik İngilizce programlarıyla UNSW’daki lisans ve lisans üstü programlara, başka bir dil şartı aranmaksızın doğrudan giriş avantajı sağlamaktadır.

 

UNSW Dil Enstitüsü’ndeki öğrenciler, kitaplık, spor tesisleri ve sağlık merkezi dahil birçok kaynağa erişim sunan bir üniversite deneyiminden yararlanmaktadır. Tüm kurslar, UNSW’nun Kensington ve Randwick’teki yerleşkelerinde bu amaçla inşa edilmiş merkezde verilmektedir. Enstitü öğrenciler için en gelişmiş eğitim teknolojisi ile donatılmış sınıflar; bilgisayar ve dil laboratuvarları ve öğrenim desteği kaynak merkezlerini içeren birinci sınıf tesisler sağlar.

 

Okul tercihe göre genel İngilizce, akademik İngilizce veya mesleki İngilizce programlarını 5’er haftalık periyotlar halinde sunar ve yıl boyunca devam eder.

Adres

PO Box 259Paddington, NSW 2021Australia

Telefon

+61 2 9385 0684

Faks

+61 2 9385 0706