Okul Bilgisi

SPRACHCAFFE

Sprachcaffe, dünya çapında 31 farklı dil okulunda, 7 farklı dilde dil eğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sundukları dil eğitim programları, herkes için uygun seçenekler vardır. 25 yıldan uzun süredir dil kursları alanında hizmet veren bir kurum olarak, dil kursu öğrencilerine diledikleri dilde eğitimi, o dilin konuşulduğu ülkede sunarak, öğrencilerin yeni bir dil öğrenirken, farklı kültürleri keşfetmelerini de amaç edinmiştir.

Sprachcaffe İngiltere’de 3 farklı lokasyon seçeneği sunmaktadır. İster güneybatıdaki, ılıman iklimli Devon'ı, ister canlı ve farklı Londra'yı ya da popüler sahil kasabası Brighton'ı seçebilirsiniz.

Brighton ; Birçok dil kursu öğrencisi İngilizce öğrenmek için tartışmasız Brighton’ı seçer. Brighton güney İngiltere’de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. Okul oldukça güzel bir yerde bahçe ile çevrili, Brighton Pier, Churchill Meydanı Alışveriş merkezi, Royal Pavilion Palace ve denize yakın bir konumdadır. Yurda da yürüme mesafesindedir.