Okul Bilgisi

EC Londra , Londra'nın en merkezi bölgelerinden olan Covent Garden'da 1969'da kurulmuştur. Kaliteli eğitimi ile haklı bir üne sahiptir. 2006 yılında tadilat gören ve modern bir yapıya bürünen okulda kütüphane ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir internet cafe bulunmaktadır. Ders dışı zamanını okulda geçirmek isteyen öğrenciler için son derece rahat bir atmosfere sahip kafeteryada her türlü sıcak ve soğuk içecek, ev yapımı yemekler ve tatlılar bulunmaktadır. Tüm bunların yanında bilardo masaları ve ev sinema sistemi de kafeteryayı boş zamanlar için ideal bir mekan kılar. Okul 13 ferah ve geniş sınıfa sahiptir. 200 öğrenci kapasiteli EC Londra Dil Okulu'nda maksimum 12 kisilik sınıflarda eğitim verilmektedir. 16 yaş ve üstü öğrencilere yönelik İngilizce eğitimin verildigi okulda kafeterya, kütüphane ve öğrenci bilgisayar merkezinin yani sıra etüt salonu ve kablosuz internet erişimi de öğrencilere sunulan imkanlardandır. Ayrıca program ücretlerine ders kitap ve materyalleri, hoş geldin yemeği, haftalık sosyal program ve internet erişimi dahildir.

Okul Program Seçenekleri: - Genel İngilizce - Yoğun İngilizce - Birebir İngilizce - İş İngilizcesi Mini Grup - Sınavlara Hazırlık (Cambridge ESOL & IELTS) - Akademik Yıl - Birden Fazla Merkezde Eğitim İmkanı (Brighton, Cambridge, Malta ve Cape Town)

EC Londra Dil Okulu; Gatwick Havaalanı'na trenle 30 dakika, Stansted Havaalanı'na trenle 1 saat, Luton Havaalanı'na trenle 1 saat, Heatrow Havaalanı'na Metro ile 45 dakika, Londra Merkez Havaalanı'na servis ile 30 dakika ulaşım mesafesindedir.

Konaklama seçenekleri;

Aile Yanı: Aile yanlarında odalar tek veya çift kişilik olabilir. İsteğe bağlı olarak evdeki özel banyolu bir oda da sizin için ayarlanabilir.

Yurt: Daha merkezi bir yerde, yine öğrencilerle çevrili bir ortamda kalmak isteyenler için ayarlanıyor. Ensuite özelliklere mevcut yurt odaları da vardır.

Adres

Euston House, 24 Eversholt St, Kings Cross, London NW1 1AD, Birleşik Krallık

Telefon

+44 20 7242 3787