Okul Bilgisi

LONDON SCHOOL OF ENGLISH

İngiltere’de bulunan akredite okullar arasında ilk kurulan dil okulu olan London School of English, 2012 yılında yüzüncü yılını doldurmuş oldukça köklü bir dil okuludur. Londra merkezinde bulunan iki adet binasıyla 100 yıldan beri hizmet vermekte olan okul, birçok kurs alternatifiyle öğrencilerine oldukça kaliteli bir eğitim imkanı sağlamaktadır.

Londra, yaklaşık 8 milyonluk nüfusuyla Avrupa Birliği ülkelerinin şehirleri içinde en kalabalık 2. nüfusa sahip kenttir. Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden olan Londra’da 300’den fazla dil konuşulmaktadır ve dünyanın hemen hemen her yerinden insanlarla karşılaşmak mümkündür. Dünyanın en kalabalık hava trafik noktası olan Londra’da 5 adet havaalanı bulunmaktadır ve bunların en büyüğü Heathrow Havaalanı’dır.

 Londra’da öğrencilerin sosyal imkanlarına ise sınırsız demek yanlış olmaz. Şehrin her yanını saran publar ve barların yanı sıra Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Sarayı, London Eye, Trafalgar Meydanı, Westminister bölgesi gibi birçok turistik ve tarihi mekan da Londra’da oldukça iyi vakit geçirilebilecek alternatifler arasındadır.

London School of English, öğrencilerine sunduğu tam zamanlı eğitimin yanında sosyal etkinlikleriyle de cazip dil okullarından biridir. Okul öğrencilere yönelik tiyatro, müze gezileri, konserler ve daha birçok aktivite düzenlemekte, öğrencilerinin okul dışı zamanlarını da dolu dolu yaşamasına olanak vermektedir.

London School of English 100 yıllık tecrübesi, Londra’nın en seçkin lokasyonlarındaki okul binaları, İş İngilizcesi kurslarına katılan öğrencilerine sunduğu ofis tarzında dizayn edilmiş çalışma odaları, hızlı internet bağlantısı kullanım imkanları, okul içi şık restoranlarının geniş menüleri ve öğrencilerine sağladığı birebir danışmanlık hizmetleriyle Londra’da köklü bir eğitim kurumundan eğitim almak isteyen öğrenciler için çok uygun bir dil okulu olarak dikkat çekmektedir.
London School of English Westcroft Square Centre Video:

Adres

15 Holland Park Gardens Londra W14 8DZ