Okul Bilgisi

LAL, dünya çapında 14 farklı dil okulunda, 30 yılı aşkın süredir, tecrübeli eğitmenleriyle dil eğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sundukları dil eğitim programları, herkes için uygun seçenekler vardır.

LAL İngiltere’de öğrencilere 2 farklı şehirde eğitim alma şansı sunuyor. İster güneybatıdaki, ılıman Torbay’i, ister hareketli ve 24 saat canlı şehir Londra'yı seçebilirsiniz.

Torbay; Torbay geleneksel bir İngiliz sahil tatil şehridir. Güneybatı İngiltere’de yer alan ve İngiliz rivierası olarak da bilinen seçkin bir şehirdir ve yaklaşık 130,000 nüfusa sahiptir. Şehir ortalama yılda 1,5 milyon turist almaktadır. Konumu itibari ile en güneyde yer alması sebebiyle de İngiltere’nin en ılıman iklimine sahip şehridir ve çok güzel tropikal bahçelere ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin en gözalıcı özelliğinden biri de limanda yer alan lüks yatların oluşturduğu görüntüdür. 1984’de kurulmuş olan LAL Torbay 31 sınıf ve 750 öğrenci kapasitesiyle oldukça büyük bir okuldur. Okul oldukça güzel bir yerde ve öğrencilerin oturup güneşin tadını çıkarabilecekleri oldukça geniş bir bahçeye sahiptir.

Adres

LAL TorbayConway RoadPAIGNTONTQ4 5LHEngland

Telefon

+ 44 (0)1803 558 555

Faks

+ 44 (0)1803 559 606

Dosyalar