Okul Bilgisi

ILAC - TORONTO


UNESCO’ya göre dünyanın en güvenli ve yaşanabilir şehirlerinden Toronto ve Vancouver’da kampüsleri bulunan, uluslararası kuruluşlarca birçok ödüle layık görülmüş olan ILAC 70’den fazla farklı ülkeden gelen öğrencilerine Kanada’nın en iyi dil eğitimi imkanlarından birini sunmaktadır.

4 milyonu aşkın nüfusuyla Kanada’nın en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan Toronto, UNESCO tarafından dünyada yaşanacak en iyi şehir seçilmiştir. Toronto’daki ILAC kampüsü şehrin tam merkezinde yer almaktadır ve ulaşım imkanları bakımından çok avantajlıdır. ILAC öğrencileri Kanada’nın en büyük kütüphanesi ve İngilizce araştırma merkezi imkanlarından ücretsiz yararlanma hakkına sahiptirler. ILAC kampüsü, Toronto Üniversitesi, sahil bölgesi ve diğer turistik yerleşim bölgelerine yürüyüş mesafesindedir.

Toronto kampüsü 50 sınıf ve 100 bilgisayara sahip olmasının yanı sıra kampüs içi sosyal imkanlarıyla da öğrenciler açısından oldukça iyi imkanlara sahiptir. 

ILAC öğrenci tercihlerine göre uyarlanabilir eğitim müfredatı, 10 – 12 kişilik sınıfları, güçlü teknolojik imkanları, kaliteli eğitim kadrosu ve dikkat çekici referanslarıyla Kanada’da eğitim alınabilecek en ideal dil okullarından biri. Dünyanın en yaşanılabilir kentlerinde dil eğitimi alma imkanı da okulun son derece cazip bir diğer avantajı.

Web Sitesi

Adres

920 Yonge St., 4th floorToronto, ONM4W 3C7, Canada

Telefon

+1 416 961.5151

Faks

+1 416 961.9267